8
Przystanek:
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
Kierunek:
ZCP - PERON 3
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:27
06:00
06:31
06:57
07:22
T
07:50
T
08:25
T
09:00
T
09:34
10:00
T
10:34
11:00
T
11:34
12:00
T
12:30
T
13:04
13:30
T
14:04
14:30
T
15:04
15:30
T
16:04
16:30
T
17:04
17:34
18:00
T
18:34
19:30
T
20:00
20:34
21:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:00
06:31
06:57
07:22
T
07:50
T
08:25
T
09:00
T
09:34
10:00
T
10:34
11:00
T
11:34
12:00
T
12:30
T
13:04
13:30
T
14:04
14:30
T
15:04
15:30
T
16:04
16:30
T
17:04
17:34
18:00
T
19:30
T
20:34
21:10
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
T
− kurs przez: TRAUGUTTA SZKOŁA >> NIEMCEWICZA - GŁÓWNA