8
Przystanek:
122
TAŃSKIEGO
Kierunek:
ZCP - PERON 3
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:25
05:58
06:29
06:55
07:20
T
07:48
T
08:23
T
08:58
T
09:32
09:58
T
10:32
10:58
T
11:32
11:58
T
12:28
T
13:02
13:28
T
14:02
14:28
T
15:02
15:28
T
16:02
16:28
T
17:02
17:32
17:58
T
18:32
19:28
T
19:58
20:32
21:08
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:25
05:58
06:29
06:55
07:20
T
07:48
T
08:23
T
08:58
T
09:32
09:58
T
10:32
10:58
T
11:32
11:58
T
12:28
T
13:02
13:28
T
14:02
14:28
T
15:02
15:28
T
16:02
16:28
T
17:02
17:32
17:58
T
19:28
T
20:32
21:08
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
T
− kurs przez: TRAUGUTTA SZKOŁA >> NIEMCEWICZA - GŁÓWNA