8
Przystanek:
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA NŻ
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:41
06:28
06:59
07:28
N
07:38
07:56
N
08:24
N
08:58
09:33
N
10:03
10:34
N
11:04
11:34
N
12:04
12:34
N
13:04
13:34
N
14:07
N
14:37
15:07
N
15:37
16:07
N
16:37
N
17:07
17:34
N
18:07
18:34
N
19:07
20:07
20:34
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:41
06:28
06:59
07:28
N
07:56
N
08:24
N
08:58
09:33
N
10:03
10:34
N
11:04
11:34
N
12:04
12:34
N
13:04
13:34
N
14:07
N
14:37
15:07
N
15:37
16:07
N
16:37
N
17:07
17:34
N
18:34
N
20:07
20:34
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
N
− kurs przez: NIEMCEWICZA >> TRAUGUTTA