9
Przystanek:
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:11
PT
05:40
PT
06:09
PT
06:47
07:09
PT
07:43
08:19
09:13
09:53
10:18
10:48
11:18
11:48
12:13
12:43
13:11
PT
13:41
PT
14:42
14:55
PT
15:42
15:58
16:39
17:07
18:02
19:02
20:02
21:07
PT
22:34
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:11
PT
06:09
PT
06:46
07:09
PT
08:19
09:13
10:18
11:18
12:13
13:11
PT
14:42
15:42
15:58
16:39
18:02
19:02
20:02
21:07
PT
22:34
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA 15 POŁUDNIK
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA "CHOPINA"