10
Przystanek:
49
NOWOWIEJSKA
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:34
MO
06:24
07:24
08:24
MO
09:54
11:00
12:10
13:10
14:15
15:25
16:30
MO
17:59
18:59
MO
Soboty
06:54
08:44
MO
10:44
12:44
14:44
16:44
18:44
MO
Niedziele i święta
08:20
10:44
12:44
14:44
16:44
18:44
MO
Objaśnienia:
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"