10
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:53
MO
06:43
07:43
08:43
MO
10:13
11:21
12:31
13:31
14:36
15:46
16:51
MO
18:18
19:18
MO
Soboty
07:11
09:02
MO
11:03
13:03
15:03
17:02
19:02
MO
Niedziele i święta
08:39
11:03
13:03
15:03
17:02
19:02
MO
Objaśnienia:
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"