10
Przystanek:
53
WIEJSKA - DĘBOWA
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:35
MO
06:25
07:25
08:25
MO
09:55
11:01
12:11
13:11
14:16
15:26
16:31
MO
18:00
19:00
MO
Soboty
06:55
08:45
MO
10:45
12:45
14:45
16:45
18:45
MO
Niedziele i święta
08:21
10:45
12:45
14:45
16:45
18:45
MO
Objaśnienia:
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"