10
Przystanek:
501
JAGIELLOŃSKA
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:37
MO
06:27
07:27
08:27
MO
09:57
11:03
12:13
13:13
14:18
15:28
16:33
MO
18:02
19:02
MO
Soboty
06:57
08:47
MO
10:47
12:47
14:47
16:47
18:47
MO
Niedziele i święta
08:23
10:47
12:47
14:47
16:47
18:47
MO
Objaśnienia:
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"