10
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:53
P
06:43
07:43
08:43
P
10:13
11:21
12:31
13:31
14:36
15:46
16:51
P
18:18
19:18
P
Soboty
07:11
09:02
P
11:03
13:03
15:03
17:02
19:02
P
Niedziele i święta
08:39
11:03
13:03
15:03
17:02
19:02
P
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW