10
Przystanek:
49
NOWOWIEJSKA
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:30
P
06:20
07:20
08:20
P
09:50
10:56
12:06
13:06
14:11
15:21
16:26
P
17:55
18:55
P
Soboty
06:50
08:40
P
10:40
12:40
14:40
16:40
18:40
P
Niedziele i święta
08:16
10:40
12:40
14:40
16:40
18:40
P
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW