12
Przystanek:
20
REYMONTA - CMENTARZ
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku
05:25
P
06:13
P
06:56
P
07:14
P
08:02
T
08:54
T
09:48
T
10:48
T
11:48
T
13:18
T
14:18
T
15:18
T
16:18
T
17:18
P
18:46
P
Soboty
07:40
09:40
P
11:40
13:40
15:40
17:40
Niedziele i święta
09:13
11:40
13:40
15:40
17:40
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"
T
− kurs do: PĘTLA 15 POŁUDNIK