12
Przystanek:
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:26
P
06:14
P
06:57
P
07:15
P
08:03
08:55
09:49
10:49
11:49
13:19
14:19
15:19
16:19
17:19
P
18:47
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:26
P
06:14
P
06:57
P
08:03
08:55
10:49
13:19
14:19
15:19
16:19
17:19
P
18:47
P
Soboty
07:41
LT
09:41
P
11:41
LT
13:41
LT
15:41
LT
17:41
LT
Niedziele i święta
09:14
LT
11:41
LT
13:41
LT
15:41
LT
17:41
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK