12
Przystanek:
382
ZCP - PERON 1
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:10
P
05:58
P
06:41
P
06:58
P
07:45
08:38
09:31
10:31
11:31
13:01
14:01
15:01
16:01
17:01
P
18:30
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:10
P
05:58
P
06:41
P
07:45
08:38
10:31
13:01
14:01
15:01
16:01
17:01
P
18:30
P
Soboty
07:27
LT
09:26
P
11:26
LT
13:26
LT
15:26
LT
17:26
LT
Niedziele i święta
08:59
LT
11:26
LT
13:26
LT
15:26
LT
17:26
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK