12
Przystanek:
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
PĘTLA 15 POŁUDNIK
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:31
06:19
P
07:02
P
07:21
P
08:09
09:01
09:55
10:55
11:55
13:26
14:26
15:26
16:26
17:26
P
18:53
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:31
06:19
P
07:02
P
08:09
09:01
09:55
10:55
13:26
14:26
15:26
16:26
17:26
P
18:53
P
Soboty
07:47
LT
09:47
P
11:47
LT
13:47
LT
15:47
LT
17:47
LT
Niedziele i święta
09:20
LT
11:47
LT
13:47
LT
15:47
LT
17:47
LT
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs z pominięciem: PĘTLA 15 POŁUDNIK