13
Przystanek:
59
STASZICA - LO
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:20
05:50
06:25
06:55
07:37
08:10
08:45
A
09:15
A
10:35
11:45
12:55
13:45
14:25
15:25
16:25
A
17:15
A
18:20
19:20
20:20
21:20
22:20
A
Soboty
08:05
09:25
10:30
11:36
12:40
13:50
14:55
16:00
17:05
18:10
19:15
A
Niedziele i święta
09:25
10:30
11:36
12:40
13:50
14:55
16:00
17:05
18:10
19:15
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA