13
Przystanek:
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
04:55
05:25
05:54
06:28
07:03
07:45
08:17
08:47
09:57
D
11:18
12:28
13:15
13:40
14:30
D
15:30
16:29
17:40
D
18:54
19:54
20:54
21:54
Soboty
07:40
08:50
D
10:05
11:10
D
12:15
13:25
14:30
15:35
16:40
17:45
18:50
Niedziele i święta
08:50
D
10:05
11:10
D
12:15
13:25
14:30
15:35
16:40
17:45
18:50
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA