13
Przystanek:
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
04:58
05:28
05:57
06:31
07:07
07:49
08:21
08:51
10:01
D
11:22
12:32
13:19
13:44
14:34
D
15:34
16:33
17:44
D
18:57
19:57
20:57
21:57
Soboty
07:42
08:52
D
10:07
11:12
D
12:17
13:27
14:32
15:37
16:42
17:47
18:52
Niedziele i święta
08:52
D
10:07
11:12
D
12:17
13:27
14:32
15:37
16:42
17:47
18:52
Objaśnienia:
D
− kurs przez: DALEKA KIER. DRZYMAŁY >> DALEKA