15
Przystanek:
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:37
CH
07:07
CH
07:48
CH
08:38
CH
09:38
CH
10:24
CH
11:09
CH
11:54
CH
12:39
CH
13:19
CH
13:59
CH
14:50
CH
15:10
CH
15:40
CH
16:22
CH
16:40
CH
17:39
CH
18:39
CH
19:39
CH
20:58
CH
22:38
CH
Soboty
06:20
07:26
08:36
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:36
16:36
18:16
19:16
Niedziele i święta
06:20
07:26
08:36
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:36
16:36
18:16
19:16
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
CH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"