15
Przystanek:
28
CEGLANA 02 - SZKOŁA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:16
AP
06:45
AP
07:25
AP
08:15
AP
09:15
AP
10:00
AP
10:45
AP
11:30
AP
12:15
AP
12:55
AP
13:35
AP
14:24
AP
14:44
AP
15:14
AP
15:56
AP
16:14
AP
17:15
AP
18:15
AP
19:15
AP
20:36
AP
22:16
AP
Soboty
06:00
07:06
08:15
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
15:15
16:15
17:55
18:56
Niedziele i święta
06:00
07:06
08:15
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
15:15
16:15
17:55
18:56
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"