15
Przystanek:
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:23
AP
06:53
AP
07:33
AP
08:23
AP
09:23
AP
10:08
AP
10:53
AP
11:38
AP
12:23
AP
13:03
AP
13:43
AP
14:33
AP
14:53
AP
15:23
AP
16:05
AP
16:23
AP
17:23
AP
18:23
AP
19:23
AP
20:43
AP
22:23
AP
Soboty
06:07
07:13
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:23
14:23
15:23
16:23
18:03
19:03
Niedziele i święta
06:07
07:13
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:23
14:23
15:23
16:23
18:03
19:03
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"