15
Przystanek:
274
NASIENNA 02 CIEPLNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:06
AP
06:35
AP
14:14
AP
15:04
AP
16:04
AP
19:05
AP
22:06
AP
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"