15
Przystanek:
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:31
AP
07:01
AP
07:41
AP
08:31
AP
09:31
AP
10:16
AP
11:01
AP
11:46
AP
12:31
AP
13:11
AP
13:51
AP
14:41
AP
15:01
AP
15:31
AP
16:13
AP
16:31
AP
17:31
AP
18:31
AP
19:31
AP
20:51
AP
22:31
AP
Soboty
06:14
07:20
08:30
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
18:10
19:10
Niedziele i święta
06:14
07:20
08:30
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
18:10
19:10
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"