15
Przystanek:
83
PĘTLA "CHOPINA"
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:13
AP
06:42
AP
07:22
AP
08:12
AP
09:57
AP
10:42
AP
11:27
AP
12:12
AP
12:52
AP
13:32
AP
14:21
AP
14:41
AP
15:11
AP
15:53
AP
16:11
AP
17:12
AP
18:12
AP
19:12
AP
20:33
AP
22:13
AP
Soboty
05:57
07:03
09:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:12
15:12
16:12
18:53
Niedziele i święta
07:03
09:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:12
15:12
16:12
18:53
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"