15
Przystanek:
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:13
06:42
07:22
08:12
09:57
10:42
11:27
12:12
12:52
13:32
14:21
14:41
15:11
15:53
16:11
17:12
18:12
19:12
20:33
22:13
Soboty
05:57
07:03
09:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:12
15:12
16:12
18:53
Niedziele i święta
07:03
09:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:12
15:12
16:12
18:53