15
Przystanek:
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:28
P
06:58
P
07:38
P
08:28
P
09:28
P
10:13
P
10:58
P
11:43
P
12:28
P
13:08
P
13:48
P
14:38
P
14:58
P
15:28
P
16:10
P
16:28
P
17:28
P
18:28
P
19:28
P
20:48
P
22:28
P
Soboty
06:11
07:17
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
18:07
19:07
Niedziele i święta
06:11
07:17
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
18:07
19:07
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"