15
Przystanek:
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:31
P
07:01
P
07:41
P
08:31
P
09:31
P
10:16
P
11:01
P
11:46
P
12:31
P
13:11
P
13:51
P
14:41
P
15:01
P
15:31
P
16:13
P
16:31
P
17:31
P
18:31
P
19:31
P
20:51
P
22:31
P
Soboty
06:14
07:20
08:30
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
18:10
19:10
Niedziele i święta
06:14
07:20
08:30
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
18:10
19:10
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"