15
Przystanek:
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:08
06:37
14:16
15:06
16:06
19:07
22:08