15
Przystanek:
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:06
06:49
07:32
08:16
09:34
10:24
11:24
12:24
13:24
14:31
15:26
16:06
16:26
17:16
18:36
19:26
20:26
22:26
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:06
06:49
07:32
08:16
09:34
10:24
11:24
12:24
13:24
14:31
15:26
16:26
17:16
18:36
19:26
20:26
22:26
Soboty
06:01
A
07:11
A
08:21
A
09:01
A
10:21
A
11:41
A
13:01
A
14:21
A
15:41
A
16:56
A
18:26
A
19:36
A
Niedziele i święta
06:01
A
07:11
A
08:21
A
09:01
A
10:21
A
11:41
A
13:01
A
14:21
A
15:41
A
16:56
A
18:26
A
19:36
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY