15
Przystanek:
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:28
07:11
07:54
08:38
09:57
10:47
11:47
12:47
13:47
14:54
15:49
16:29
16:49
17:38
18:58
19:48
20:48
22:48
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:28
07:11
07:54
08:38
09:57
10:47
11:47
12:47
13:47
14:54
15:49
16:49
17:38
18:58
19:48
20:48
22:48
Soboty
06:22
A
07:32
A
08:42
A
09:22
A
10:42
A
12:02
A
13:22
A
14:42
A
16:02
A
17:17
A
18:47
A
19:57
A
Niedziele i święta
06:22
A
07:32
A
08:42
A
09:22
A
10:42
A
12:02
A
13:22
A
14:42
A
16:02
A
17:17
A
18:47
A
19:57
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY