15
Przystanek:
280
STRUGA NŻ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:08
06:51
07:34
08:18
09:35
10:25
11:25
12:25
13:25
14:32
15:27
16:07
16:27
17:18
18:38
19:28
20:28
22:28
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:08
06:51
07:34
08:18
09:35
10:25
11:25
12:25
13:25
14:32
15:27
16:07
16:27
17:18
18:38
19:28
20:28
22:28
Soboty
06:03
A
07:13
A
08:23
A
09:03
A
10:23
A
11:43
A
13:03
A
14:23
A
15:43
A
16:58
A
18:28
A
19:38
A
Niedziele i święta
06:03
A
07:13
A
08:23
A
09:03
A
10:23
A
11:43
A
13:03
A
14:23
A
15:43
A
16:58
A
18:28
A
19:38
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY