15
Przystanek:
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
06:10
06:53
07:36
08:20
09:37
10:27
11:27
12:27
13:27
14:34
15:29
16:09
16:29
17:20
18:40
19:30
20:30
22:30
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:10
06:53
07:36
08:20
09:37
10:27
11:27
12:27
13:27
14:34
15:29
16:09
16:29
17:20
18:40
19:30
20:30
22:30
Soboty
06:05
A
07:15
A
08:25
A
09:05
A
10:25
A
11:45
A
13:05
A
14:25
A
15:45
A
17:00
A
18:30
A
19:40
A
Niedziele i święta
06:05
A
07:15
A
08:25
A
09:05
A
10:25
A
11:45
A
13:05
A
14:25
A
15:45
A
17:00
A
18:30
A
19:40
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY