22
Przystanek:
111
TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:14
P
05:41
P
06:06
P
06:44
07:11
07:23
P
07:44
08:00
08:28
08:41
09:04
09:59
10:52
11:43
12:34
13:12
P
13:27
13:42
14:12
14:26
14:36
P
15:05
15:17
15:34
P
15:55
16:04
16:36
17:10
17:28
17:53
18:36
19:21
20:09
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:14
P
05:41
P
06:06
P
06:44
07:23
P
07:44
08:00
08:28
08:41
09:04
09:59
10:52
11:43
12:34
13:12
P
13:27
14:12
14:36
P
15:05
15:34
P
15:55
16:36
17:10
17:53
18:36
19:21
20:09
Soboty
07:05
07:55
08:40
09:25
10:25
11:25
12:10
12:55
13:40
14:30
15:20
16:05
17:30
18:20
19:30
20:15
Niedziele i święta
07:05
07:55
08:40
09:25
10:25
11:25
12:10
12:55
13:40
14:30
15:20
16:05
17:30
18:20
19:30
20:15
Objaśnienia:
P
− kurs do: Pętla TESCO