24
Przystanek:
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
Kierunek:
METALOWA CDK
Od poniedziałku do piątku
05:26
06:31
07:31
13:28
14:52
S
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
S
− kurs z pominięciem: STALOWA >> STALOWA - FABRYKA