25
Przystanek:
67
KOŚCIUSZKI - AL.GRYFA
Kierunek:
TAŃSKIEGO K
Od poniedziałku do piątku
05:13
05:28
06:34
M
07:34
13:28
14:48
M
15:46
M
21:58
W soboty, niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
M
− kurs z pominięciem: METALOWA 07 - FABRYKA