32
Przystanek:
251
MAŁKOCIN 06 KOŚCIÓŁ
Kierunek:
ZCP
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:54
06:54
08:06
10:22
12:02
13:30
15:16
G
16:27
17:21
19:10
21:01
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:54
06:54
10:22
12:02
15:16
G
16:27
19:10
21:01
Soboty
06:00
NZ
06:52
12:14
15:36
17:47
Niedziele i święta
12:13
20:13
Objaśnienia:
−
nie kursuje
24 i 31 XII
G
− kurs przez: Gdyńska - pętla >> Gdyńska
N
− kurs do: Moniuszki - pętla
Z
− kurs z pominięciem: ZCP