32
Przystanek:
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
Kierunek:
MAŁKOCIN 07 KOŃCOWY NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:29
MS
06:27
MS
07:41
09:55
11:31
S
13:05
14:43
S
15:58
S
17:03
18:41
S
20:43
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:29
MS
06:27
MS
09:55
11:31
S
13:05
14:43
S
15:58
S
18:41
S
20:43
Soboty
05:25
GMS
06:28
G
11:53
15:01
17:29
S
Niedziele i święta
11:51
MS
19:51
MS
Objaśnienia:
G
− kurs przez: GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA >> GDYŃSKA - POCZĄTKOWY
M
− kurs z pominięciem: MAŁKOCIN 07 KOŃCOWY
S
− kurs do: STORKÓWKO