32
Przystanek:
16
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
Kierunek:
MAŁKOCIN 07 KOŃCOWY NŻ
Soboty
05:28
MS
06:31
Objaśnienia:
M
− kurs z pominięciem: MAŁKOCIN 07 KOŃCOWY
S
− kurs do: STORKÓWKO