33
Przystanek:
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
Kierunek:
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02 NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:28
06:13
07:11
MO
07:47
09:18
10:24
MO
11:49
13:03
14:37
15:27
16:12
17:42
MO
19:29
20:42
MO
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:28
06:13
07:11
MO
07:47
MO
09:18
10:24
MO
11:49
13:03
MO
14:37
16:12
17:42
MO
19:29
20:42
MO
Soboty
06:54
L
07:51
L
08:57
Z
10:30
L
11:30
L
12:30
L
13:30
L
14:30
L
15:27
16:32
Z
Niedziele i święta
09:12
MO
11:30
L
12:30
L
13:30
B
14:30
L
15:30
L
16:22
Z
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
B
− kurs do: BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
MO
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY