33
Przystanek:
86
PĘTLA MONIUSZKI
Kierunek:
ŚWIĘTE NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
04:52
05:22
06:14
S
06:47
S
07:12
T
08:36
09:54
10:52
RS
12:32
13:39
RS
14:24
RS
15:18
RS
16:03
Z
16:46
RS
18:55
20:09
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
04:52
05:22
06:14
S
06:47
07:12
T
08:36
09:54
10:52
RS
12:32
13:39
R
15:18
R
16:46
RS
18:55
20:09
Soboty
06:18
07:15
08:25
09:51
10:51
R
11:51
12:51
13:51
14:51
16:01
Niedziele i święta
08:38
11:01
11:51
12:51
13:51
14:51
15:51
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
R
− kurs przez: STRACHOCIN - WIEŚ
S
− kurs do: SUŁKOWO KOŃCOWY
T
− kurs do: STASZICA
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY