33
Przystanek:
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:28
G
06:13
G
07:11
07:47
G
09:18
G
10:24
11:49
G
13:03
G
14:47
G
15:27
G
16:27
G
18:02
19:29
G
20:42
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:28
G
06:13
G
07:11
07:47
09:18
G
10:24
11:49
G
13:03
14:47
G
16:27
G
18:02
19:29
G
20:42
Soboty
06:54
07:51
08:51
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:27
G
16:32
Niedziele i święta
09:11
11:29
12:29
13:29
B
14:29
15:29
16:29
Objaśnienia:
B
− kurs do: BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
G
− kurs do: GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02