33
Przystanek:
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
Kierunek:
ŚWIĘTE
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:04
05:34
06:26
S
06:59
S
08:48
10:07
11:05
RS
12:41
13:53
RS
14:38
RS
15:40
RS
17:20
RS
19:08
20:21
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:04
05:34
06:26
S
06:59
08:48
10:07
11:05
RS
12:41
13:53
R
15:40
R
17:20
RS
19:08
20:21
Soboty
06:30
07:27
08:29
10:03
11:03
R
12:03
13:03
14:03
15:03
16:13
Niedziele i święta
08:50
11:13
12:03
13:03
14:03
15:03
16:03
Objaśnienia:
R
− kurs przez: STRACHOCIN - WIEŚ
S
− kurs do: SUŁKOWO KOŃCOWY