33
Przystanek:
59
STASZICA - LO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:30
G
06:15
G
07:13
07:49
G
09:20
G
10:26
11:51
G
13:05
G
14:49
G
15:29
G
16:29
G
18:04
19:31
G
20:44
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:30
G
06:15
G
07:13
07:49
09:20
G
10:26
11:51
G
13:05
14:49
G
16:29
G
18:04
19:31
G
20:44
Soboty
06:56
07:53
08:53
10:32
11:32
12:32
13:32
14:32
15:29
G
16:34
Niedziele i święta
09:13
11:31
12:31
13:31
B
14:31
15:31
16:31
Objaśnienia:
B
− kurs do: BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
G
− kurs do: GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02