33
Przystanek:
184
LIPNIK - STARGARDZKA
Kierunek:
ŚWIĘTE
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:19
06:11
S
06:44
S
07:09
T
08:33
09:51
12:25
13:36
RS
15:23
RS
16:00
Z
17:03
RS
20:06
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:19
06:11
S
06:44
07:09
T
09:51
12:25
15:23
R
17:03
RS
20:06
Soboty
09:48
Objaśnienia:
R
− kurs przez: STRACHOCIN - WIEŚ
S
− kurs do: SUŁKOWO KOŃCOWY
T
− kurs do: STASZICA
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY