33
Przystanek:
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
Kierunek:
ŚWIĘTE
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
04:53
05:23
06:15
S
06:48
S
07:13
T
08:37
09:55
10:53
RS
12:29
13:40
RS
14:25
RS
15:27
RS
16:04
Z
17:07
RS
18:56
20:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
04:53
05:23
06:15
S
06:48
07:13
T
08:37
09:55
10:53
RS
12:29
13:40
R
15:27
R
17:07
RS
18:56
20:10
Soboty
06:19
07:16
08:16
P
09:52
10:52
R
11:52
12:52
13:52
14:52
16:02
Niedziele i święta
08:39
11:02
11:52
12:52
13:52
14:52
15:52
Objaśnienia:
P
− kurs przez: ZCP - KOŃCOWY
R
− kurs przez: STRACHOCIN - WIEŚ
S
− kurs do: SUŁKOWO KOŃCOWY
T
− kurs do: STASZICA
Z
− kurs do: ZCP - KOŃCOWY