33
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Soboty
07:05
P
08:02
P
09:02
P
10:41
P
11:41
P
12:41
P
13:41
P
14:41
P
15:40
P
16:40
P
Niedziele i święta
09:22
P
11:40
P
12:40
P
13:40
P
14:40
P
15:40
P
16:40
P
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW