35
Przystanek:
184
LIPNIK - STARGARDZKA NŻ
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:27
07:07
08:22
11:11
13:21
15:32
16:50
18:40
21:14
23:24
P
Soboty
06:10
08:17
11:30
14:40
17:10
W niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA MONIUSZKI