35
Przystanek:
199
SKALIN KOŚCIÓŁ NŻ
Kierunek:
ZCP - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
05:13
06:53
08:08
10:57
13:07
15:18
16:36
18:26
21:00
23:10
P
Soboty
05:57
08:04
11:17
14:27
16:57
W niedziele i święta linia nie kursuje.
Objaśnienia:
P
− kurs do: PĘTLA MONIUSZKI