−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
100
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa:
Pętla TESCO
-
Tańskiego
-
Pętla TESCO
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA -WIEŻOWIEC
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ
276
MOST KAMIENNY
330
METALOWA GOLCZEWO
331
METALOWA RONDO
281
STALOWA
282
STALOWA - FABRYKA
283
METALOWA ŚNIADECKIEGO
328
ŚNIADECKIEGO 01- NA ŻĄDANIE
334
ŚNIADECKIEGO TBS
122
TAŃSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
335
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04 - NA ŻĄDANIE
284
METALOWA ŚNIADECKIEGO
281
STALOWA
282
STALOWA - FABRYKA
332
METALOWA
333
METALOWA - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
42
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
PĘTLA TESCO
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się