−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Przystanki:
990
TESCO SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA
98
BRONIEWSKIEGO 03
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
42
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
TESCO - SKLEP K
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
06:29
P
06:58
07:30
P
08:21
P
09:35
P
10:26
P
11:17
P
12:09
P
13:05
P
14:02
P
14:48
P
16:20
P
16:55
18:11
P
19:01
P
19:51
P
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
P
− kurs do: Pętla TESCO
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się