−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - SKLEP
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA MONIUSZKI
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
TESCO - SKLEP
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
84
WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
TESCO - SKLEP
Niedziele handlowe
10
55
C
11
55
C
12
55
C
13
55
C
15
02
C
55
C
16
55
C
17
55
C
19
00
C
53
C
20
53
C
Niedziele bez handlowe i święta
10
55
C
11
55
C
12
55
C
13
55
C
15
02
C
55
C
16
55
C
17
55
C
19
00
C
53
C
20
53
C
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
10
55
C
11
55
C
12
55
C
13
55
C
15
02
C
55
C
16
55
C
17
55
C
19
00
C
53
C
20
53
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się